Autopůjčovna v Praze funguje nonstop


Když se řekne autopůjčovna v Praze nonstop, je to vždy potěšitelný výraz, protože očekáváte nepřetržité služby, tedy spíše nepřetržitou možnost je využít. Máte pak jistotu, že když nemáte vlastní vůz, nebo se vám vůz porouchal a je dočasně v servisu, že tam zaskočíte, podepíšete smlouvu o pronájmu, a vůz je váš, tedy samozřejmě čistě hypoteticky. Vyrazíte s ním na cesty a my bychom se nyní mohli zaměřit na to cestování autem na vlastní pěst, tam, kam vás srdce táhne.

Pražské mosty

Kdo bydlí v Praze, nebo v některé z jejích okrajových částí, možná si ani neuvědomuje, jak výjimečné postavení zastává v krajině středu Evropy. Je vystavěna v okolí ostrého říčního meandru, který je vyzdoben kaskádou mostů, to ví asi každý, ale ne každý si uvědomuje, že Praha, to je také mnoho svérázných údolí, kopců, lesů, luk, zákoutí a dalších forem přírodních krás, z nichž doslova přechází zrak. Kupříkladu octnete-li se za ruzyňským letištěm na okraji Přírodního parku Džbán, bude vám připadat, že jste někde daleko od civilizace, nikoli na okraji Prahy, s více než milionem obyvatel.

příroda v Praze

Jestliže se tedy rozhodnete půjčit si v Praze auto třeba kvůli výletu na Máchovo jezero nebo na hrad Kokořín, což takhle ten výlet protáhnout na dva dny a ten první den si autem projet Prahu a zavítat do míst, kde to ještě neznáte? A je jich tu celá řada, kde by se vám to mohlo líbit, například kromě Divoké Šárky a zmíněného Přírodního parku Džbán si projděte Prokopské údolí, Přírodní park Košíře-Motol, Oboru Hvězda, Petřín, Chuchelské háje, Roztylský les (PP Údolí Kunratického potoka), Hostivařskou přehradu a na závěr třeba Reinerovu vyhlídku v městské části Řepy.

Praha je opravdu krásná, a to nemáme na mysli jen Karlův most, Kampu, Staroměstské a Václavské náměstí a samozřejmě areál Pražského hradu, na to, kolik tu žije lidí, a jak hustý je tu automobilový provoz, je to stále místo, kde stojí za to žít.