Jak vybírat pánské opasky? Hodí se k obleku ale i k obyčejným kalhotám!

Dneska už se opasky tolik nenosí, i když je to škoda. Sluší totiž všem, umí podtrhnout postavu a třeba pánové je mohou mít jako skvělý doplněk.

Jak vybírat pánské opasky? Hodí se k obleku ale i k obyčejným kalhotám!

Zatímco ženy mohou vybírat z mnohých doplňků a tím pak podtrhují svou krásu, ale i krásu svého oblečení, u mužů je přeci jen výběr doplňků trošku více omezený http://www.muzivcesku.cz/150-let-obleku-1-cast/ Ale třeba takový stylový opasek udělá vážně divy. Chcete si nějaký takový vybrat? Ať už k obleku nebo jen tak na nošení během volných dní ke kalhotám, které nejsou zrovna formální? Jaký by měl být pánský opasek a podle čeho se v obchodě rozhodnout, že tento je právě ten pravý?

pánský opasek

Do posledního detailu

Pánské kožené opasky https://www.kvalitniopasky.cz/ se zcela jistě nejvíce hodí k oblekům, vlastně kalhoty k obleku by nikdy neměly zůstat bez pořádného pásku. Může být ale problém takový vybrat. Pomoci vám mohou detaily toho, co již doma máte. Pásek by měl sedět barevně k botám, měl by být sladěn třeba i s manžetami, pokud nosíte k obleku i tašku nebo kufřík, myslete i na to a samozřejmě vypadá velmi hezky, když se pásek barevně nebo i detaily sladí i s pánskými hodinkami. Přeci jen hodinky na pánské ruce jsou obvykle tou nejvýraznější ozdobou. Jakmile popřemýšlíte nad tímto, určitě si vyberete opasek mnohem snadněji.

Je dobré se také přeměřit, i když se délka pásku dá korigovat, v pase se dá pásek povolit nebo přitáhnout, dělají se pásky různých velikostí. Pásek by měl být tak velký, aby bylo právě možné jej utáhnout nebo naopak zase povolit. Na dírky navíc tak příliš nespoléhejte a nevybírejte pásek, bez toho aniž byste znali jeho délku a také obvod svého pasu.

pohledný muž

Jedině kůže

Jestliže už vybíráte pásek, měl by být kvalitní, měl by mít hezkou sponu, která je velmi viditelná a také by měl být hlavně kožený. Pravá kůže je materiálem, který vydrží léta, navíc působí elegantně a zvláště, pokud se jedná o pásek, který budete nosit k oblekům, opravdu by měl být jedině z pravé kůže. Umocní to celkový outfit a budete se také skvěle cítit.

Kožené pásky drží a také něco vydrží, alespoň se výběrem nového pásku nebudete muset mučit příliš často. A k pánům pravá kůže prostě sedí.