Kdo by neměl rád točené pivo

Poslední dva roky donutily řadu z nás trávit více času doma. Zákazy návštěv restaurací a kulturních akcí značně omezil náš společenský život.

A přiznejme si, ne všichni se mínili s omezeními smířit, a proto se začaly party přátel víc scházet místo v restauracích, tak na zahradách rodinných domů.

I teď. když se už pomalu začalo rozvolňovat, tak jsme se naučili využívat vlastních prostředků a prostorů pro scházení se s přáteli a je velmi pravděpodobné, že mnozí se takto budou scházet i nadále. Není proto divu, že na nejednom zahradním posezení najdeme nejen ledničku, ale i domácí pípu na čepování piva.

pivo

Že jste nikdy ještě o domácí pípě neslyšeli? To byste měli rychle kouknout po internetu a nějakou si na vaše zahradní posezení pořídit. Ale nejen na zahradu, i v domě se najde nějaký ten koutek, kde se dá pípa umístit.

Máte rádi pořádně natočený pěnivý mok, pivo, jeho hořkou chuť, nadýchanou pěnu a nechcete doma pít pivo z láhve nebo z plechovky? Je tu k mání domácí pípa i s chlazením, v moderním designu, která vám zaručí spokojenost nejen vaší, ale i každé návštěvy, která k vám zavítá. A co si budeme povídat, návštěvy se k nám budou přímo vnucovat, aby si v pohodě a klidu vaší zahrady vychutnali čerstvš natočené pivo s přáteli a nemuseli chodit do restaurací, kterých po covidové vlně hodně bylo nuceno zrušit provoz.

pivo

Přijdete domů z práce a dostanete chuť na jedno točené a nejbližší restaurace je na druhé straně vesnice? Není nic snazšího než si zajít do vašeho domácího koutku a načepovat si vlastní točené z domácí pípy a vychutnat si ho v klidu domova. Na nejrůznějších festivalech probíhají akce, jak správně čepovat pivo, pokud absolvujete tento rychlokurz a budete-li mít doma svou vlastní pípu, budete si muset postavit kolem zahrady vysoký plot, jinak k vám brzo bude chodit na návštěvu celá vesnice.