Kdy a proč využít virtuální kancelář

Zakládáte firmu nebo podnikání a přemýšlíte, jak to udělat, když musíte zadat adresu pro registraci vašeho podnikání?

Někdy je volba snadná, máte prostory, ve kterých podnikání bude vykonáváno. Ale co když k podnikání nepotřebujete žádné fyzické prostory? Pak je zbytečné, abyste si je pronajímali jen kvůli adrese. Mít fyzické prostory není potřeba v takových případech, kdy lidé pracují přes internet nebo chodí k zákazníkům domů.

Při registraci je tu také možnost uvést adresu svého bydliště. Ale mnohdy ani toto není možné. Jde o případy, kdy lidé začnou podnikat, ale ještě bydlí u rodičů a ty s uvedením adresy nesouhlasí. Mohou se bát o to, zda se podnikání dobře rozjede. Dalším důvodem může být to, že nechcete propojovat svoji soukromou adresu s podnikáním, třeba i pro vaši bezpečnost. Nebo je možnost, že bydlíte v pronájmu a není možné tak uvést adresu.

kancelář firmy

V takovýchto případech je velmi užitečná služba, kterou si můžete za měsíční poplatek pořídit. Jde o virtuální sídlo firmy Ostrava. Získáte totiž adresu, kterou lze uvést při registraci, ale zároveň také i korespondenční a doručovací adresu. Na této adrese vám zajistí péče o vaše dopisy a balíky. Dopisy vám budou skenovány a posílány. Také je možnost využít fyzické prostory v Ostravě na několik hodin v roce. Můžete s tak scházet se svým pracovním týmem anebo tam udělat pracovní schůzku s klienty a zákazníky.

setkání pracovního týmu

Tato služba tedy není jen o získání adresy, ale přináší i spousty dalších výhod, které jistě oceníte. Také prestižnější adresa může být pro někoho velkou výhodou. A to v případě, že komunikujete se zahraničními klienty nebo i s klienty v České republice. Prestižnější adresa vzbuzuje lepší důvěru a dělá lepší jméno firmě i podnikání.

Je tedy jen na vás, zvážit, zda tato služba bude pro vás výhodná, zda nabízené výhody využijete a díky virtuálnímu sídlu ušetříte, než kdybyste měli bez využití platit za pronájem nevyužívaných prostor.