Když změnu, tak pořádnou

Už si delší dobu říkáte, že vaše kuchyně by si zasloužila trochu omladit? Trávíte v ní čas každý den a je to na ní znát? Čím začít a na co zaměřit? Kde a jak vlastně začít? Už si to říkáte delší dobu, ale nechce se vám do toho?
čas na změnu.jpg
Stejně tak, jako člověk musí pečovat o sebe, vztah, rodinu atd. … tak je také potřeba pečovat i o prostor, kde žije….kde dýchá….a to je bydlení, všechny místnosti. Ale nyní si řekneme něco málo, jak si zútulnit právě kuchyni, o dalších místnostech třeba příště.
Bez kuchyně by to samozřejmě nešlo. Někdy je těžké přiznat si, že ta moje kuchyně by si zasloužila trochu reorganizace, trochu jiný kabátek. Nemáte čas, bude z toho bordel, nechce se vám do toho, ano tohle jsou časté výmluvy nás všech v dnešní době, kdy jsme všichni poměrně hodně pracovně vytížení a toho času je málo a když už je, tak ho chce člověk věnovat partnerovi, kamarádům, zájmům, odpočinku…. ale už KONEC VÝMLUV a jdeme na .
Natřeme dvířka, dáme novou tapetu, vymalujeme jinak celou kuchyň, dáme závěsy nebo záclony, koupíme nový stůl? NE…takhle NE. Je třeba to vzít pěkně od podlahy, a když změnu, tak pořádnou. Prvním krokem bude to, že celý prostor, kde máte kuchyň, zcela vyklidíte. Najednou se vám otevře celý prostor a řeknete si, ty bláho, ta je ale velká…. a můžete vymýšlet.
stopy na tabuli.jpg
Základem každé kuchyně je dostatek pracovní plochy pro vaření a prostor pro odkládací plochu. Nejideálnější je mít rohovou kuchyň, jen tehdy vyžijete nejvíce prostoru. Díky rohové kuchyni, nebo kuchyni do,,U,, vám vznikne nový prostor třeba pro barový pult, říkáte si, že ho nepotřebujte? Ale řekněte, jestli není fajn, když vaříte a váš protějšek může sedět blízko u vás a můžete si hezky povídat, mezitím, co vy v kuchyni tvoříte. A co potom takový ostrůvek? Ano, na to už je potřeba mít hodně místa, ale také je moc príma. Vaší kuchyni mohou vyzdvihnout také nové poličky, na které můžete umístit třeba vázy či jiné dekorace.