Kontrola vody

Detekce úniku vody kanalizace-instalateri.cz je velmi důležitá, protože tak se dá předejít velké nehodě. Jen si vezměte, kdyby vám odtékala voda někam, kam nechcete a vy byste si toho vůbec nevšimli. Co by se stalo? Jistě by vás nehoda mrzela a štvala. I mě se to jednou stalo a byla jsem z toho velmi zoufalá. Byla jsem zrovna na návštěvě u sousedky a báječně jsme si povídaly. Popíjely jsme kávu a daly jsme si taky skvělý zákusek. Minuty utíkaly, až se náš rozhovor přehoupnul a byly dvě odpoledne. A to jsem chtěla být v poledne doma, abych stihla udělat oběd. Bohužel se mi to vymstilo. Nevím proč se to stalo a hlavně jak, ale protékala mi toaleta.

Potopu doma nikdo nechce

Takže celá mísa byla plná vody a ta stále tekla. Byla všude. Od koupelny až přes kuchyň do chodby. Byla jsem naprosto v šoku a nevěděla jsem, co mám dělat. Naštěstí jsem ale věděla, jak vodu uzavřít, tak jsem to udělala. Voda přestala ihned téct, ale ta spoušť, ta potopa! Chtělo se mi brečet a takže jsem nakonec plakala jako dítě. Měla jsem novou plovoucí podlahu, a tak jsem se bála, že se voda dostala úplně pod podlahu, a tak se časem vzduje. V šoku jsem popadla všechny ručníky v koupelně a ty bohužel vůbec nestačily. Hned se nasákly vodou, a ještě sedmdesát procent potopy zbylo. Musela jsem vzít deky. Chtěla jsem prostě zabránit, aby voda stála, musela jsem ji co nejdříve odstranit. Ale i moje tři ubohé deky nepomohly. Celá chodba byla stále plná vody. Musela jsem jít jednoduše k sousedce a požádat ji o staré hadry. Těch má sousedka naštěstí dost, takže mi jejích pět kusů hadrů stačilo. Já už doma bohužel nic neměla, mohla bych jen potopu řešit mými svetry, a to se mi samozřejmě nechtělo.

V moři je voda perfektní

Nakonec to všechno dopadlo velmi dobře. Podlaha se nakonec vůbec nevzdula, myslím, že jsem podlahu zachránila na poslední chvíli. Jen ale stále nevím, jak se mi to mohlo stát, kde se v toaletě vzala chyba. Zatím je vše v pořádku a já doufám, že to tak i zůstane. A pokud vás podobný příběh postihl, koukněte se sem na náš web. Od té doby raději všechno kontroluji.