Krásné šaty na svatbu


Za půl roku jdu na svatbu, ale nebude to moje svatba, protože se vdává právě moje sestra. Bere si mého dlouholetého kamaráda, kterého jsem potkala už na střední škole. Jsme všichni kamarádi a moje sestra se právě zamilovala do mého kamaráda. Jsem opravdu ráda, že právě můj kamarád bude také součástí naší rodiny. Myslím si, že když takhle vztahy v rodinách opravdu krásně klapou, tak je to opravdu veliká výhoda a veliké plus, protože si myslím, že když vztahy v rodině jsou takové nepěkné a neuspořádané a stále se jenom někdo hádá, tak je to velice škoda. Mě by to určitě mrzelo, a proto jsem velice ráda, když můj kamarád požádal mou sestru o ruku.

Sladění hosté s nevěstou.

Moje sestra úplně štěstím brečela, akorát říkala, že by chtěla jet na svatební cestu třeba někam do exotiky, a to nejlépe do Indonésie anebo do Thajska. Myslím si, že asi tedy musí mít opravdu hodně peněz, když chtějí takhle cestovat, protože moje sestra řekla, že po svatbě by chtěla alespoň na měsíc někam na svatební cestu. No budiž, oni vlastně nemají ještě žádné děti, tak ať si užívají, dokud jsou svobodní a dokud nemají děti a nemají žádné takové starosti a strasti, ale také radosti s rodinou. A já jsem právě chtěla také na svatbě vypadat opravdu krásně, tak jsem potřebovala nějaké krásné společenské šaty na svatbu. Na internetu už jsem se ihned koukala na další společenské šaty na svatbu, protože jsem chtěla, abych byla opravdu nepřehlédnutelná.

Sestře to na svatbě moc slušelo.

Nakonec jsem si vybrala opravdu šíleně křiklavě červené šaty, které byly po kolena a měly opravdu krásný hluboký výstřih lemovaný červenou krajkou. A měly na sobě našité ještě malé bílé perličky. Vypadaly opravdu dokonale. Já jsem si k těmto společenským šatům na svatbu Svatebni-saty-spolecenske-plesove ještě vzala takové dlouhé rukavice a široký červený slaměný klobouk. Řeknu vám, že všichni na mě mohli oči nechat a možná i se sestra trošku žárlila, protože mi to opravdu seklo a sama sobě jsem si přišla opravdu krásná a výstřední. To byl přesně můj plán.