Narozeninový program, který neomrzí

Přípravy dětské narozeninové oslavy jsou náročné z toho důvodu, že se jí zpravidla účastní mnoho dětí (včetně dospělých) a kromě chystání jídla a pití, je nutné i všechny zabavit. Nezoufejte ovšem v případě, že nemáte žádný nápad, protože oslava narozenin v JumpParku bude tím pravým, na co byste měli vsadit.
Děti, které tolik zbožňují atrakce, jakými jsou trampolíny, si přijdou na své v každém ohledu a rovněž i všichni rodiče díky možnosti volného vstupu na všechny trampolínové disciplíny.narozeninový dort

Volný styl, ale i pomoc zkušeného trenéra

V JumpParku se můžete setkat s řadou různých trampolín a jejich využitím. Vstup na nich není nijak věkově omezený, takže si zábavu užijí všechny malé ratolestmi a v nemalé míře si užijete kopec legrace i vy dospělí. Kromě využití volných skákacích ploch nebo kolektivních sportů, se můžete obrátit na služby trenéra, který vaše děti ochotně zabaví, naučí jich triky a různé skoky a poslouží vám i jako pomocná ruka při organizaci vaší dětské párty.
Jelikož samotné přípravě předchází stres, nervozita a obava z toho, jestli všechno dopadne tak, aby byli všichni spokojeni, neváhejte si ulehčit námahu s její přípravou a objednat si jeho služby.oslava narozenin

Párty bez občerstvení není párty

Po dlouhodobém pobytu na trampolínách všem zúčastněným vyhládne a dostihne jich velká žízeň. V občerstvovací zóně, která je součástí areálu nalezete nabídku sladkého, studeného, ale i teplého pití a řadu menších pochutin, které děti tolik milují. Pokud nechcete, aby vám na vaší párty chyběl přípitek, neváhejte si v JumpParku objednat dětské šampaňské.
Velmi potěšující záležitostí (zejména pro maminky) je to, že si do areálu můžete přinést váš vlastní dort a pochutnat si na něm se všemi, kteří s vámi přišli oslavit významný den vašeho dítěte, na který i díky báječně zvolenému programu nezapomene.