Pro chvíle relaxace

Máme ji rádi v zimních měsících, ale ani v létě se ji nevyhýbáme a umíme si ji užít. Koho? No přece vířivku!

Rádi se necháte masírovat masážními tryskami ve vířivých vanách? Je to úžasný relax hlavně v zimě, kdy se v teplé vodě krásně prohřeje celé tělo, všechny klouby a navíc nás trysky s vodou příjemně promasírují. Po dni plném lyžování, kdy teplota bude pod nulou je to nejrychlejší způsob, jak se dát zase do kupy a uvolnit své svalstvo.

vířivka

A napadlo vás, že existují i vířivé vany, které jsou tu pro zamilované dvojice? Možná jste nestihli oslavit sv. Valentýna, ale vždyť je tu řada jiných příležitostí, svátky, narozeniny, výročí, ale můžete udělat své polovičce radost i jen tak a objednat si soukromou vířivou vanu. V příjemném přítmí se skleničkou šampaňského nemůže být nic vzrušivějšího a příjemnějšího než společná koupel bez plavek ve vířivce.

Soukromé vířivé vany nemusí být součástí velkých hotelových komplexů nebo aquacenter. Často jsou velmi nenápadné, třeba součástí rodinného domku a slouží skutečně jen pro návštěvy zamilovaných dvojic nebo pro skupinky přátel na objednání.

Stačí být trochu šikovný nebo znát šikovné instalatéry Praha a můžete si vířivou vanu pořídit i vy, u sebe doma. Nemyslíme tím, abyste začali podnikat, ale dopřát si občas vířivou koupel ve vlastní vaně, no není to lákavý nápad? Mít ji nadosah kdykoliv si budete chtít dopřát chvíle relaxace.

vířivka

Vířivou koupel vám může předepsat i lékař v rámci rehabilitací, ale to si budete užívat lázeň pod dohledem rehabilitační sestry. Ale vířivka, do které si můžete sednout se svým partnerem nebo v ní dovádět se svými dětmi, to je něco zcela jiného. Neumíte plavat, ale máte rádi vodu? Tak to je pro vás vířivá vana jako stvořená. Její hloubka není nikdy víc, než dospělému člověku o pás a trysky a bublinky vám určitě budou dělat dobře.