Tipy na české filmy na Netflixu

Filmy jsou pro nás zdrojem odpočinku a odreagování. Pokud si platíte nějakou streamovací službu, určitě víte, že tu najdete především v zahraniční produkci, jako třeba americkou tvorbu. Třeba na takovém Netflixu, ale najdete i řadu filmů, které pocházejí z naší produkce. Můžete se tedy podívat na výtvory našich scénáristů a užít si dobrou zábavu.

Netflix

Podívejme se na tipy na několik filmů, které najdete na Netflixu.

Matky

Komedie, která potěší především ty, kteří mají zkušenosti s mateřstvím, výchovou dětí anebo v nejbližší době očekávají potomka. Ve filmu se totiž podíváme na příběh 4 žen, které jsou matkami, nebo v nejbližší době očekávají přírůstek do rodiny. Vtipně podaný příběh řeší problémy, které má většina matek a zasahují do nejrůznějších témat. Vztahy finance nebo problematika sociálních sítí.

Bábovky

Dramatický příběh, který vznikl podle knižní předlohy Radky Třeštíkové. 12 osudů, které se na konci všechny protnou ve vygradovaném finále. Ve filmu si zahrálo spoustu předních českých herců, jako třeba Ondřej Vetchý, Lenka Vlasáková nebo Jiří Langmajer. Hrdinové tohoto filmu řeší své životní osudy, a postupně si uvědomují mi, že ne všechno mohou mít pevně v rukou.

Netflix

Chlap na střídačku

Ne všechna manželství vydrží věčně. Často bývá příčinou rozpadu manželství nevěra ze strany jednoho z páru. Když jsou Zuzana po několika letech manželství zjistí, že její muž má dlouholetou milenku, nehodlá se jen tak vzdát. Proto přijde se šíleným plánem. Milence jejího manžela navrhne, že by se mohly o jejího muže střídat. To, co zprvu vypadá jako geniální plán, se ukáže jako situace, která brzo všem přeroste přes hlavu.

Máte rádi české filmy, ale nemáte Netflix? Nevadí. České filmy můžete najít i na spoustě dalších míst na internetu. Například na YouTube. Dnes tam najdete desítky filmů z české produkce, které jsou zdarma k shlédnutí. Můžete si je dokonce stáhnout pomocí Youtube video downloader.