To pravé ke sportovnímu stylu oblékání

Ležérní styl, to je to, co je nejvíce patrné ve vašem šatníku. Milujete pohyb venku, ráda si zajdete zaběhat, nebo jen tak na procházku. Každý volný víkend se nese ve znamení výletu za poznáním, nebo do přírody. Na sebe pohodlné oblečení, na nohy sportovní obuv a už můžete hledat na mapě svůj příští cíl. Nebojíte se ani dlouhé túry, nebo vyjížďky na kole. Sportovní oblečení má ve vaší objemné skříni hlavní slovo. Stále však potřebujete něco, kam uložíte pár drobných nutností, které s sebou na cesty potřebujete. Pro vás se budou výborně hodit zelené kabelky. Přesně odrážejí vaši lásku k volnosti a pobytu venku a zároveň výborně doplní váš styl oblékání. I při sportovním stylu můžete zaujmout výrazným doplňkem, jakým je vkusná a originální kabelka.
žena s šátkem.jpg

Zapomeňte na černou

Dříve byl opravdu omezený výběr módních doplňků a v šatníku každé z nás se objevovaly jen dva tři páry bot a k nim jedna kabelka. Umíte si to představit? Přijít o tu radost, kdy můžete různě kombinovat a zkoušet nové modely? Je třeba ocenit velký výběr doplňků, které máme dnes k dispozici a řádně takového výběru využít. Dnešní trendy dokonce přejí výrazným barvám, hravosti a zajímavým geometrickým a originálním motivům. Jednobarevná černá kabelka je sice stálicí a je velmi praktická, vy se však pokuste popustit uzdu své fantazie a zvolte si z bohaté nabídky kousek, který je nápaditější.
kabelka a foťák.jpg
Zaujme každého

Černé šaty, nebo černý kostým. K nim jednobarevné lodičky a černá kabelka. Jak to na vás působí? Smutně? Usedle? Nudně? Když už musíte volit jednobarevné decentní oblečení, vždy jej doplňte o výraznější prvek. Třeba v podobě kabelky s pestrým vzorem, nebo zajímavým šátkem, či šperkem. U kabelek už neplatí žádná pravidla o nutnosti sladit je s barvou obuvi. Můžete být odvážní! Co byste řekli na to, dát hlas zelené barvě?