Výhodný doplněk pro vaše vozidlo

Standardní osobní auto je určeno hlavně k přepravě cestujících, případně pár zavazadel. Přeci jen, u většiny aut není kufr natolik velký, aby se do něj vlezlo něco většího než jen třeba počítač či pár kufrů. Z toho důvodu se běžná osobní auta k převážení rozličných větších břemen až na výjimky nepoužívají. Není je totiž kam dát. K tomu se využívají hlavně dodávky, případně i menší nákladní auta. Ovšem za jistých okolností k převozu něčeho většího můžete použít i svůj osobní vůz. To je však možné pouze za předpokladu, že budete mít odpovídající vybavení. To se skládá z tažného vozíku a samozřejmě nesmí chybět ani tažné zařízení, bez kterého by nebylo možné za auto vozík zapojit.

Starší typ zařízení

Vždy nový

Pořídit si tažné zařízení ani samotný vozík není příliš drahé, zvláště, když budete nakupovat přes inzerát. Přes inzerát ale kupte pouze vozík, tažné zařízení je lepší koupit si zcela nové. I když může vypadat již použité docela zachovale, nemusí být vůbec tak kvalitní, jak se na první pohled jeví a může vypovědět svou službu ve chvíli, kdy se vám to nejméně bude hodit. Koupit si úplně nové zařízení je tedy rozhodně dobrou volbou, a to i když vás to bude stát jednou tolik. Na některých věcech se prostě šetřit nevyplatí. Jde zde nejen o vaši bezpečnost, ale hlavně o bezpečnost dalších účastníků silničního provozu, které by utržený vozík řítící se bez kontroly po silnici jistě příliš nepotěšil.
Fungl nové zařízení

Instalaci nechte na servis

Pokud se něčím může český národ opravdu chlubit, tak je to počet domácích kutilů, který je v našich zemích hodně vysoký. To však ale neznamená, že i když umíte postavit psí boudu nebo zbavit kapotu vašeho auta nově objevené koroze, že byste si měli sami namontovat tažné zařízení. Samotná instalace není kdovíjak složitá, ale je lepší, když se s tímto problémem obrátíte raději na specialisty, kteří s tímto typem práce mají sáhodlouhé zkušenosti a umí si s tím poradit daleko lépe než vy.