Anonymní prohlížení Www stránek

Jednou z možností, jak navštěvovat internetové stránky, je zapnout se do anonymního režimu. Díky tomuto režimu v historii nikdo neuvidí, na jaké stránky jste se podívali. Mnozí lidé něco takového velmi ocení, protože například nechtějí, aby v historii prohlížení jejich partner viděl, na jaké stránky daný člověk zavítal.

Mnoho lidí tento režim využívá například v práci. Pokud se ale váš nadřízený dostane do historie wi – fi sítě, může zjistit, na jaké stránky jste se dívali. Není tedy příliš dobré na něco takového právě v práci spoléhat.

žena na počítači

Rozhodně se ale něco takového může hodit a to zejména, pokud pravidelně mažete historii. Díky tomuto režimu již nebudete muset nic mazat, protože se vám opravdu nic v záložce historie nezobrazí. Možná, že jste někdy již v tomto režimu něco dělali. Rozhodně je to možné. Stačí si jej jen zapnout v jednom prohlížeči, který dnes využívají již snad úplně všichni. Můžete si něco takového klidně vyzkoušet, pokud byste měli zájem. Jistě sami zjistíte, že není nic složitého se do daného režimu zapnout. Chce to jen pár kliknutí. Ve výsledku budete v tomto režimu fungovat stejně, jako byste byli jako běžný uživatel, ale s určitými rozdíly.

žena u počítače

Rozhodně je na vás, zda něco takového budete využívat, ale určitě to není na škodu. Každý může něčeho takového využít, když se mu to bude hodit nebo si bude chtít něco takového vyzkoušet. Jsou stránky, o kterých člověk nechce, aby někdo věděl, že na ně chodí. V takovém případě může něčeho takového například v domácnosti využít. Je to na vás, jestli se do něčeho takového pustíte i vy. Možná, že na konec zjistíte, že vám tento režim vyhovuje a budete v něm neustále fungovat. I takové věci jsou dnes zcela běžné. Nebojte se využít toho, co vám mohou některé prohlížeče nabídnout. I vy můžete získat něco, co pro vás může být v některých věcech velmi užitečné.

Zkusit něco takového můžete klidně hned.