Chemie do bazénu má mnoho podob

Možná jste se nikdy nezajímali o to, jakou chemii používají na úpravu vody ve veřejných bazénech, ovšem vždy jste si všimli, že nešlo přehlédnout skutečnost, že nejen voda, ale i vy zapácháte chlorem. Při koupě vašeho vlastního bazénu jste si možná řekli, že je to ten nejúčinnější druh chemie a neváhali jste si ho pořídit i pro domácí účely.chemie do bazénu

  • Chemické přípravky však nejsou pouze jednodruhové, v jejich řadách nalezete i takové, které se považují za ohleduplnější verzi, a to i díky tomu, že nezapáchají.

▪Dopřejte vaší pokožce bromovou chemii

Jednou z těch více šetrných verzí, které nalezete na trhu chemických přípravků, je bezchlorová chemie do bazénu. O její kvalitě se můžete přesvědčit hned po prvním použití, protože zjistíte, že vaše pokožka neutrpí takový nápor chemických částic, protože je její hlavní složkou brom.

  • Je to totiž zpravidla chlor, který se nesetkává s příznivým ohlasem lidí s citlivou pokožkou. Stejně tak se nedoporučuje malým dětem – vyskytovat se ve vodě delší dobu, pokud se v ní nachází chlorová složka.

Bromová chemie naopak poskytne vám a vašim dětem, kterých pokožka je daleko citlivější, než tomu bývá i dospělých jistotu, že se nesetkáte s jejím podrážděním a výskytem alergie.chlor do bazénu

▪Nelze přehlédnout to, že vůbec nezapáchá

Mnoho lidí se k tomuto typu chemie rozhodne právě z důvodu, že nezapáchá. Je to velký bonus pro všechny lidi, kteří nesnášejí dobře pach chloru, který do velké míry nasákne i do jejich pokožky. Předností bezchlorové chemie je tedy to, že je bez náznaku nepříjemného a mnohdy i odpudivého zápachu.
Dopřejte tedy sobě a vašim dětem, které chcete ochránit před stykem s chemickým přípravkem chemii, která je šetrnější alternativou na trhu a disponuje stejně účinnou schopností udržet vzhled vaší vody ve stavu, který od ní požadujete.

  • Tato verze se postará o její desinfekci, bromová složka zlikviduje bakterie, díky čemu bude zdravotně nezávadná pro koupání a dodá jí čirý vzhled.