Půjčka, při níž nic nevadí

Když si potřebuje soukromník půjčit peníze, potřebuje tak vesměs učinit rychle, jednoduše a pokud možno i bez jakýchkoliv rizik. Protože musí podnikat a na nějakou byrokracii a dokládání všeho možného, navíc s rizikem, že bude po tom všem ještě odmítnut, nemá čas ani síly.
A proto někdo takový – má-li alespoň špetku soudnosti – sází na nebankovní sektor. Jehož hypotéka bez registru je právě něčím takovým, něčím, čeho se není třeba ani v nejmenším obávat. Protože kolik má jenom tato forma půjčky předností!

investice

 1. Vyžaduje pouze záruku v podobě zastavené nemovitosti, jež plně postačuje k tomu, aby se dále nikdo příliš nešťoural v žadatelových majetkových poměrech.
 2. Žadatel může díky této zástavě dostat až sedmdesát procent odhadní ceny oné zmíněné nemovitosti, domu, bytu, chaty, komerční nemovitosti, pozemku a podobně.
 3. Není vyžadován ručitel.
 4. Záznam v registrech dlužníků nemusí být nezbytně na škodu.
 5. Není třeba komplikovaně prokazovat dostatečně vysoké příjmy.
 6. Nevadí tu dokonce ani exekuce, jež lze touto půjčkou vyplatit.
 7. Peníze se tu půjčují až na třicet let.
 8. Ovšem je tu možnost vše splatit i předčasně, a to bez jakéhokoliv postihu.
 9. Úroky jsou tu podobné jako u bankovní americké hypotéky.
 10. Vše se vyřizuje velice rychle, v některých případech jsou peníze vyplaceny již čtyřiadvacet hodin po dodání všech nezbytných podkladů.
 11. Stačí vyplnění jednoduchého online formuláře a zaslání několika fotografií zastavovaného objektu a je to.

rozpočet

Tak málo stačí a člověk má tolik potřebnou půjčku vyřízenou. V naprosté většině případů kladně. Protože nebankovní sektor je flexibilní a vždy se s člověkem nějak dohodne. Tak, aby byly obě strany maximálně spokojené, aby ani jedné z nich nehrozily nějaké obtíže.
V nebankovním sektoru to prostě jde. Na rozdíl od klasických bank, kde člověk pohoří se svou žádostí klidně i na docela zanedbatelné prkotině.