Levné řešení při nedostatku obytného prostoru

Nedostatek místa doma sedá řešit i jinak, než koupí většího obydlí. Nebude to sice tak efektivní, ale na druhou stranu to bude mnohem levnější.

Levné řešení při nedostatku obytného prostoru

V malém bytě dnes žije kde kdo. Není se čemu divit, jsou z logiky věci daleko levnější než velké tří pokojové byty. Někomu se dokonce žít na malém prostoru líbí, a tito jedinci vyhráli hned dvakrát, jelikož bydlí podle svých představ, a ještě za slušné peníze. Ne každý je ale smířený s životem na několika málo metrech čtverečních a snaží se svou situaci vylepšit. Nejlepší by byla koupě něčeho většího, ale na to obvykle chybí peníze. Naštěstí je možné využít i jiných možností, než je koupit nové obydlí.

Skříň ve stěně

Jednou z nich je i investice do vestavěných skříní na míru Sten-skrine. Koupě nového nábytku že má vyřešit problémy s nedostatkem prostoru. Ano, i když ne zcela. Základem je ale nutnost vyhodit nábytek stávající. Hlavně takový, který poskytuje úložný prostor. Ten bude nahrazen mnohem praktičtějšími novými kousky, které zabírají jen minimum, či dokonce vůbec žádný obytný prostor.

Stěny takřka vždy vyhovují

Abyste mohli tuto výměnu provést, budete muset mít doma vhodné stěny. Tento druh nábytku se totiž ukládá právě do nich. Díky tomu nezabírá místo, což je jeho největší devizou. Stěny, které se budou používat k instalaci nábytku se budou muset z pochopitelných důvodů nejprve pořádně přeměřit, ale to není úkol na hodiny, spíše na desítky minut. Pokud po novém nábytku tohoto typu toužíte a máte obavy, že zrovna vaše zdi nebudou dostatečně akurátní pro jeho instalaci, tak se můžete uklidnit. Naprostá většina stěn v naprosté většině domácností je více než vyhovující. A to je řeč i o atypických tvarech zdí.

Oblečení ve skříni

Na rozdíl od již vyrobeného nábytku si budete moci skříně na míru navrhnout sami. To je velká přidaná hodnota, po které skočí naprostá většina zákazníků. V jednoduché aplikaci není ani pro naprostého laika složité vytvořit si nábytek tak, aby do puntíku vyhovoval jeho představám. Mnoho výrobců navíc mají tuto aplikaci rovnou i na svých internetových stránkách, takže můžete navrhovat bez jakýchkoliv závazků.