Z jakých číslic sestavit zlaté číslo mobilního telefonu

Zlatá čísla VIP čísla mobilních telefonů mají svůj skrytý význam stejně jako naše datum narození, jméno (křestní i příjmení), a dokonce i číslo domu. Číslice hrají v našem životě důležitou roli, je to nejen nezbytná součást matematiky, kterou se děti učí již od první třídy, ale do hry vstupuje i energetický potenciál číslic, jakožto hmotných symbolů našeho vesmíru. Někteří odborníci tvrdí, že vesmír byl stvořen právě na základě složitého matematického výpočtu, kde navzájem působí různé síly, a podobné je to s lidským tělem. Tam navzájem interagují energetické dráhy, které mnozí z vás znají pod pojmem čakry.

telefon u notebooku

Jak souvisí čísla s čakrami? Velmi úzce, jestliže s nimi pracujeme, posilujeme jejich vlivem i místo v našem těle. Funguje to podobně (podvědomě), jako např. sledování televize – pokud tam běží komedie, která nás vezme za srdce, máme z ní dobrý pocit a nabije nás energií, energii nám naopak odebere horor, psychologické drama a podobné žánry.

Spodní čakry – těm odpovídají čísla 1 – 4 a začíná se odspodu. Jednička posiluje kostrč, hýždě, nohy a chodidla, dvojka pohlavní orgány, trojka žaludek a dvanácterník, slinivku a slezinu. Lidé, kteří trpí zažívacími obtížemi, si jako pomocníka mohou zvolit třeba tři trojky jako součást zlatého čísla mobilu. Čtyřky posilují fyzickou zdatnost a imunitu, což souvisí se srdcem a krevním oběhem.

plastová čísla

Horní čakry – pětky posilují kreativitu a mohou pomáhat ve vyjadřování při hovorové řeči, při psaném projevu, ale třeba i při malování. Posilují oblast bederní páteře, krku a průdušek. Šestky pomáhají chápat skrytý význam pojmů (třetí oko) a pomáhají při relaxaci. Sedmičky až devítky nás spojují s ostatními bytostmi a pomáhají v pochopení zákonů příčiny a důsledku, tedy přímého i nepřímého vlivu na naše činy a myšlení. Tyto tři číslice podporují činnost mozku a nervové soustavy a jsou vhodné především pro každého, kdo pracuje převážně „hlavou“.