Nejlepší webové stránky o historii v angličtině

Máte hlad a žízeň po historii a zároveň se chcete zdokonalovat v anglickém jazyce? Zde vám představuji seznam těch nejlepších webových stránek o historii, psaných v anglickém jazyce. Takže si vezměte do ruky slovník nebo si otevřete online překladač a s radostí do světa vzdělávání! Zkuste tyto stránky doporučit vašim dětem. Třeba v nich dřímají mladí historici. Historiků je dnes málo a historie může být pro vaši ratolest skvělou potenciální kariérou.
PBS Online
PBS Online je úžasným zdrojem informací o historických událostech a osobnostech. Na této stránce se nachází kompletní televizní série, čekající na vaše shlédnutí. Najdete tu mnoho dokumentů z Americké historie, Světové historie a různé biografie.
knihy ilustrace
Můžete si tu také nakoupit různé propagační zboží jako různá CD, DVD, trička, kšiltovky a jiné.

BBC: History

BBC: History je skvělou stránkou plnou různých her, aktivit, galerií a jiných zdrojů.
Mezi hlavní kategorie patří: Archeologie, Starobylá historie, Rozdělení církve a státu, Věda a objevy, Společnost a konflikty, Válka a kultura a Rodinná historie. Můžete tu také najít sekce jako: Multimediální místnost, Historické osobnosti, Programy, Důležitá data a další.

History

Webový portál od tvůrců stejnojmenného televizního kanálu. Tato oblíbená stránka obsahuje mnoho materiálů pro učitele a studenty jako třeba: Průvodce studium historie, nápady učitelů, archivy řeči a nejrůznější druhy diskuzí.
staré knihy
History teacher

Úžasná stránka, kterou založil nějaký šikovný učitel ze střední školy někde v New Yorku. Najdete tu mnoho odkazů a zdrojů na různé témata. Mezi obsažená témata patří Globální studia, Americká historie, Americko-Evropská historie, Vláda a další. Na stránce najdete také mnoho testů, kvízů, odkazů na zpravodajské kanály a mnohem více.

Academic info

Tato stránka je otevřenou bránou k dalším vzdělávacím zdrojům. Tento portál obsahuje mnoho odkazů k nejrůznějším zdrojům světové historie, regionální historie, Evropské historie a spoustu dalších informací.