Obalový materiál, který hovoří pro firmu

Ten, kdo se zabývá výrobou a následným prodejem zboží na trhu, tak jistě ví, že je důležitý pro dobrý výsledek každý detail. Kvalitní výrobek je pochopitelně samozřejmostí. Jak ale ještě více zviditelnit svou firmu?
bílé pásky

· Pokud se chcete dostat jednoduchým způsobem do povědomí možných zákazníků, pak můžete využít obal, který putuje s vaším zbožím.
Většinou každý balík musí být zajištěn pomocí izolepy, díky které se obal neporuší. Proč si tedy nenechat instalovat právě na tento pomocný obalový materiál logo vaší firmy?
o Ideální je také uvedení kontaktu.
– Buď telefonní číslo anebo mailovou adresu.
Stačí si zhotovit přibližný návrh a pak jen počkat, až odborníci vše graficky dotvoří k naprosté dokonalosti. Poslední slovo budete mít pochopitelně vy. Nezačne se vyrábět dříve, nežli schválíte korekturu. K tomu musí dojít písemně, aby bylo vše naprosto jasné. Sami si také můžete určit, jak široká má vaše firemní páska být.
o Výběr je dokonce z pěti možností.
1) Padesát milimetrů. Jedná se o nejpoužívanější variantu.
2) Dvacet pět milimetrů.
3) Třicet sedm milimetrů.
4) Sedmdesát pět milimetrů.
5) Sto padesát milimetrů.
I v barvách je velká možnost výběru. Barva izolepy může být
– bílá
– transparentní
– hnědá
– žlutá
– oranžová
– červená
– světle modrá
– zelená.
Potisk se může sestávat z jedné, dvou nebo tří barev.
popsané krabice

Buďte vidět tím, že budete jiní

Výsledný produkt bude nejen graficky dokonalý, ale bude v nejvyšší kvalitě po všech stránkách. Materiálem na jeho výrobu je vysoce kvalitní PP fólie, která se kombinuje se stejně špičkově kvalitním akrylátovým lepidlem. Jestliže odlišíte své balíky od těch ostatních, získáte pozornost svých možných zákazníků. Každý z nás přeci slyšel větu, že i obal prodává. A to i obal, který je určený jen na dopravu k zákazníkovi.