Rychlý make-up, který zvládnete za 5 minut

Ráno před odchodem do školy nebo zaměstnání bývá nejhektičtější částí z celého dne. V mnoha případech stáváme o hodinu dříve a stejně si v tom ranním spěchu tak akorát stihneme vyčistit zuby, obléknout se a usrknout ranní kávu. Jenže je tu ještě jedna věc, se kterou se musí ženy před odchodem do práce vypořádat – líčení. Brzy zjistíte, že líčení není nic složitého a s trochou tréninku a zručnosti ukrojíte z ranního času na přípravu pouze 5 minut.

barevný make-u

  • Skryjte nedokonalosti pleti a dodejte jí mladiství vzhled

Každé líčení by mělo začít kvalitním hydratačním krémem nebo olejem, který pleť připraví na dekorativní kosmetiku. Zvláště v letních měsících si často vystačíte s BB creamem.

Pak už přichází na řadu korektor, který zakryje menší nedokonalosti, pupínky nebo kruhy pod očima. I díky němu nikdo nepozná probdělou noc nebo počáteční nevolnost.

  • Zdravý nádech pleti

Dalším nepostradatelným pomocníkem v kosmetické taštičce je krémová tvářenka, která dokáže během několika okamžiků vytvořit na pleti zdravý nádech. Díky její krémové textuře se s ní skvěle pracuje, šikovně jí nanesete za pomoci prstů bez nutnosti štětce.

Pozor si dejte pouze na odstín, zatímco bledulkám budou slušet studené růžové odstíny, tmavší typy mohou sáhnout po zlatavých odstínech, oranžových nebo skoro až do červena.

  • Definované obočí

Je to právě obočí, kterému se v posledních letech věnuje stále více pozornosti. Správným definováním zvýrazníte a podtrhnete rysy tváře. Obočí zvýrazníte pomocí gelu, pudru nebo tužky.

detail oka

Pokud chcete tento krok vynechat, vyzkoušejte sérum na růst obočí Pulo, který vám pomůže definovat správný tvar bez pomoci líčidel.

  • Výrazné rty

K minimalistickému make-upu můžete vyzkoušet výrazné odstíny rtěnek, díky kterým budete nepřehlédnutelná. Pokud ovšem nestíháte, vystačíte si i se zabarveným balzámem na rty nebo bezbarvým leskem.