Když si potřebujete zařídit novou kancelář

Potřebujete si zařídit novou kancelář? Hlavně nechci slyšet větu, je to jenom kancelář, tak to nějak zbouchnem. K zařizování přistupujte opravdu pečlivě. Uvědomte si, že v práci trávíte minimálně osm hodin denně a to je opravdu dlouhá doba. Máte tedy tisíc důvodů k tomu, abyste si se zařizováním opravdu dali pořádně záležet. Je to rozhodně důležité. A měli byste myslet i na své zaměstnance. Copak si nezaslouží, aby se na svém pracovišti dobře cítili? Zcela jistě ano. Domácnost si přece také zařizujete tak, aby se Vám tam líbilo a cítili jste se dobře.
oranžová zeď
Pokud se budou Vaši pracovníci cítit v kanceláři jako doma, samozřejmě se to pozitivně odrazí na jejich dobrém pracovním výkonu, přičemž to platí samozřejmě také obráceně. A co třeba Vaši zákazníci? Určitě byste neměli podceňovat ani vybavení zasedací síně. Ta by měla být komfortní, ale také příjemná. Jednání by mělo být konstruktivní a stroze vybavená zasedací místnost by tomu příliš nepomohla.
bílé pozadí

Není to jen design, ale hlavně funkčnost a praktičnost

Není to ovšem jen design. Musíte vzít v potaz také funkčnost nábytku a vybavení. Je samozřejmé, že nábytek se bude lišit například od toho, který máte doma. Když si budete vybírat stůl, musíte brát v potaz, že potřebujete dost prostoru na počítač a tiskárnu. Je důležité věnovat dostatečnou pozornost také kancelářským židlím. Rozhodně se nevyplácí na tomto šetřit. Doma Vám vystačí nějaká levná skříň koupená v akci, protože na ní trávíte minimum času, ale v práci sedíte u stolu minimálně osm hodin, v případě přesčasů podstatně déle. Také židle v zasedací místnosti by měly být nejen reprezentativní, ale také v prvotřídní kvalitě. A v neposlední řadě, i když se to jeví, jako ne tolik důležité nezapomínejte, že jsou důležité dekorace. Samozřejmě není nutné to přehánět, stačí obrazy a živé květiny.