S dírou jdete s módou

Módní trend triček a kalhot s dírami se stávají oblíbeným hitem a potřebnou věcí ve Všem šatníku. Roztrhané oblečení se hodí ke všemu, můžete ho sladit s elegantním stylem i obyčejným venkovním, procházkovým stylem.
dívka u zábradlí
Módní značky začaly ve velkém navrhovat děrované trička a džíny, výroba a prodej se navýšil až o 40%. V různých slevách takové kalhoty a trička koupíte levně, ale bývá pravidlem čím více děr tím dražší zboží. Tento módní trend neoslovuje starší generaci, připadá jim hloupé utrácet peníze za potrhané oblečení. Dávejte si pozor na to, jak by mohl přistoupit k Vašim děrovaným věcem zaměstnavatel, elegantní móda sladěná s dírami, nemusí každému vyhovovat.
roztržené džíny
Jak ušetřit a být šik!

Roztrhané kalhoty nejsou pro svět módy novinkou, nosíme je od osmdesátých let, ale teď jsou populárnější než kdy jindy!
Jak ušetřit peníze a ze svých starých kalhot udělat módní kousek?
Nejprve si vyberte džíny, můžou to být klasické džíny, nebo bílé kalhoty, černé, šedé, je to jen na Vás. Můžete vzít kalhoty, které máte ve skříni už dlouho a nevíte, zda je vyhodit nebo je tam schovávat dále léta, nebude Vám jich líto, když se něco nepovede. Budete potřebovat něco ostrého (nůžky, nůž), smirkový papír, drátěnku nebo pemzu, kříd, kousek kartonu nebo dřeva.

Džíny rozprostřeme na sůl a do nohavic dáme karton nebo dřevo, abychom si kalhoty neproděravěli i na druhé straně nohavice. Křídou nakreslíme, kde díry chceme vytvořit, když chcete udělat jen klasické díry, postačí Vám jen nůž nebo nůžky a uděláte díry, kde jste si namalovali čáry.
roztrhané džíny
Obnošeného vzhledu a ne tak klasických, obyčejných děr docílíte třením smirkového papíru.
Třením smirkového papíru docílíte ztenčením látky a následně můžete drátěnkou nebo pemzou vytvořit díry, jaké se Vám budou líbit. Rada pro Vás, buďte s ostrými nástroji opatrní a dělejte díry v džínech raději menší, velké díry už nezmenšíte. Tak už jen vyrobit módní džíny a jít je ukázat ven!