SEO

  1. Hezky od začátku

SEO je zapotřebí vždy, když rozjíždíte podnik nebo máte eshop či jiné podobné internetové stránky. SEO je zkratka anglického názvu, který v překladu znamená optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. To znamená, že jakmile máte správně nastavené SEO svých stránek, tak budete mezi prvními zobrazenými stránkami, když člověk zadá nějaké klíčové slovo ve vyhledávači. Člověk zadá klíčové slovo a od toho se pak odvíjí stránky, které se mu zobrazí, proto je dobré, být na těchto prvních místech, abyste mohli zabodovat.
Apple Inc Mobilní Telefon

  1. Pokračujeme v návaznosti na těžší tématiku

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto se nebojíme oslovit kohokoliv, kdo má jenom trochu zájem. Základem úspěchu jsou správně nastavená klíčová slova. Ty se zadávají ve vyhledávačích, a proto je dobré mít tato klíčová slova silná a musí splývat s daným tématem. Na klíčová slova se následně píší články, které pomáhají tvořit SEO.
Stroj Optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače

  1. Týká se onpage faktorů a offpage faktorů

Do on-page faktorů – čili nastavení webu se řadí návrh klíčových slov a také analýza.

  • Návrh klíčových slov – pomůžeme vám najít vhodná klíčová slova.
  • Analýza – analýza dané problematiky. Podíváme se na vaše základní stránky a napravíme případné nedostatky, abychom vše mohli začít rozvíjet https://www.seolight.cz/.

Do off-page faktorů – čili linkbuildingu řadíme PR články, Revoluční PR články a Tematické PR články. Tato oblast se týká článků právě proto, abychom mohli vytvářet zpětné odkazy na vaše stránky. Nejlepší je dlouhodobější spolupráce, která je pravidelná, protože nárazové akce nejsou bohužel moc efektivní. Je to zkrátka komplikovanější téma, avšak my vám s ním pomůže, takže se nemusíte ničeho obávat ani z dlouhodobějšího hlediska, žádná práce pro vás z toho nevyplývá. O vše se postaráme.

  • PR články – Nízká cena rovná se vysoký efekt. Základní články.
  • Revoluční PR články – Vysoká kvalita a slibný dlouhodobý efekt. Velice praktické revoluční PR články.
  • Tematické PR články – Poskytují nejvyšší možnou kvalitu odkazů. Publikované čistě na tematické weby.